Jedno z tych najpiękniejszych miejsc na mapie turystycznej Polski, jedno z ciekawszych miejsc widokowych, jak również jedno z tych miejsc, w których na pewno nikt nie będzie się nudzić. Mowa oczywiście o Zakopanem. Byłoby przesadą powiedzenie, iż Zakopane to najlepsze miejsce na wypoczynek w naszym kraju, ponieważ tak naprawdę takich ciekawych miejsc mamy bardzo wiele, aczkolwiek na pewno trzeba to powiedzieć, że Zakopane oraz jego najbliższe okolice są jedną z ciekawszych opcji na wakacyjny czy też na weekendowy wypoczynek, na wyjazd urlopowy. W mieście można wypocząć zarówno biernie jak i czynnie. 

zakopane02.jpg

Tutaj mamy zapewnionych wiele różnych ciekawych atrakcji o każdej porze roku. Na pewno w okresie zimowym główną atrakcją Tatr i Zakopanego są narciarskie stoki, a możliwości uprawiania białego szaleństwa w owym regionie są fantastyczne. Kto ma ochotę, ten może skorzystać z dobrodziejstwa termalnych basenów, kto ma ochotę, ten może pochodzić po górskich szlakach, a to jeszcze nie wszystko co nam Zakopane proponuje. Wszelkie atrakcje są w stanie zaspokoić potrzeby turystów związane z udanym urlopem. Całość jest dopełniona przez bardzo mocno rozbudowaną bazę gastronomiczną, bardzo zróżnicowaną bazę gastronomiczną, a tym samym mamy pełen obraz miejsca, w którym można bardzo dobrze i odpowiednio wypocząć. Przy tym wszystkim nie możemy nie wspomnieć o jeszcze jednym bardzo istotnym szczególe, a mianowicie chodzi nam o specjalny program rabatowy przeznaczony dla przybywających do Zakopanego turystów. 

Mowa jest o Karcie Tatrzańskiej, dzięki której bezpłatnie można uzyskać wiele zniżek na bardzo różne atrakcje w regionie. Kartę tę uzyskuje się poprzez zarezerwowanie noclegów w jednym z obiektów biorących udział w programie. Szczegóły tej inicjatywy są powszechnie dla każdego dostępne za pośrednictwem strony internetowej http://www.kartatatrzanska.pl/atrakcje/restauracje-na-krupowkach, której to strony na pewno nikt z nas nie powinien pominąć. Wykaz rabatów, wykaz atrakcji turystycznych oraz wykaz obiektów noclegowych – to wszystko tutaj znajdziemy.